Księga Gośći
Księga Gości
 

 
   PREZYDIUM ZARZĄDU GŁÓWNEGO   
z funkcją PREZESA ZARZĄDU GŁÓWNEGO z funkcją WICEPREZESA- I Zastępcy Prezesa     z funkcją Sekretarza z funkcją Skarbnika
Tadeusz Zemuła Józef  Skulich Stanisław   Nowakowski Janusz Starowicz
     
  ZARZĄD GŁÓWNY  
 

 PREZES ZARZĄDU GŁÓWNEGO

Tadeusz Zemuła

VICE-PREZES ZARZĄDU  I  ZASTĘPCA PREZESA

Józef  Skulich

VICE-PREZES ZARZĄDU ds. LOTNICTWA

Jan Szymik

VICE-PREZES ZARZĄDU ds. CZŁONKOWSKICH

Franciszek Zalewski
       
SEKRETARZ 
Stanisław   Nowakowski
SKARBNIK
Janusz Starowicz
VICEPREZES ds.ORGANIZACYJNYCH
Andrzej Pierścionek
     
CZŁONEK
Jan Zemła
 
CZŁONEK
Marek Gancarczyk
     
ODDZIAŁY TERENOWE KOMISJA  REWIZYJNA HONOROWY SĄD  KOLEŻEŃSKI
OGNISKO MŁODZIEŻOWE  " ORLIKI "

Komendant   Zygmunt Dygas

PRZEWODNICZĄCY

Krzysztof Gałązka

PRZEWODNICZĄCY

Marek Stęborowski

ŚRODOWISKO KATOWICE

Marek  Maciąg

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO

Piotr Gajecki

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO

Jarosław Szołtysek

KOŁO  " NOWOHUCKA    ESKADRYLLA "

Krystyna Pawełek

SEKRETARZ

Paweł  Ogarek

SEKRETARZ

Leszek Kurek

ODDZIAŁ. JAWORZNO

Józef Skulich
CZŁONEK

Czesław Proszek

CZŁONEK

Dariusz Stachura Michalski

ODDZIAŁ KRAKÓW- ŚRÓDMIEŚCIE

Zbigniew Czarnota

  CZŁONEK

Andrzej Pyzocha

ODDZIAŁ KRAKOWSKA GRUPA  BALONOWA

Marek Michalec

   
ŚRODOWISKO KRAKÓW - BALICE

Ryszard Sarnacki

   
ŚRODOWISKO   KRAKÓW -ZIELONKI   "FORT"

Bogusław Dymek

   
ŚRODOWISKO WISŁA

Piotr Wybraniec

   

SKRZYDŁO Nr.1 ZAOLZIAŃSKIE STOWARZYSZENIE LOTNICZE

Prezes Dariusz Cymerys

   
ODDZIAŁ NR.10 DĘBLIN

Ryszard Gruszczyński

   
 
   
HONOROWY WICEPREZES
ds WETERANÓW
 
 płk . pil . FRANCISZK KORNICKI VM 
 
 
 
  CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA  
  1. ADAMCZYK MAREK
  2. ARENDT JERZY
  3. BADURA  JAN
  4. BARAN  SYLWIA
  5. BANIA  BARTŁOMIEJ
  6. BAŃKOWSKI  STANISŁAW
  7. BILIŃSKI PIOTR
  8. BIELAS  LUCJAN
  9. BIERNAT  PIOTR
  10. BLECHA MARIUSZ
  11. BOCIANOWSKI Jan
  12. BORYCZKO  GRZEGORZ
  13. BUGAJSKI  MIROSŁAW
  14. BALON TADEUSZ
  15. BŁOŃSKI DARIUSZ
  16. BRODOWSKI  ZBIGNIEW
  17. BRYL  ZBIGNIEW
  18. BRYŚ PAWEŁ
  19. BRZOZOWSKI LECH
  20. CABAN  MATEUSZ
  21. CIEPIELAK KATARZYNA
  22. CIOŁEK ZBIGNIEW
  23. CHABROS MIROSŁAW
  24. CHACHAJ ARTUR
  25. CHRUŚCICKI MARCIN
  26. CHWALIBÓG  MIROSŁAW
  27. CHYLASZEK JAN
  28. CHYTKOWSKI  ANDRZEJ
  29. CZABAN  ANATOL
  30. CZADEL RAFAŁ
  31. CZAPLA TADEUSZ
  32. CZARNECKA  BARBARA
  33. CZARNOTA  PIOTR
  34. CZARNOTA  ZBIGNIEW
  35. CYMERYS DARIUSZ  - prezes
  36. DAJEK  ANDRZEJ
  37. DARĄŻ  DARIUSZ
  38. DOBRZYŃSKI  RAFAŁ
  39. DROGOŃ ANDRZEJ
  40. DROŻDŻOWSKI  JAROSŁAW
  41. DUBIEL JÓZEF
  42. DUDEK  WOJCIECH
  43. DYMEK  BOGUSŁAW
  44. DYGAS  ZYGMUNT
  45. DZIURKOWSKI ANDRZEJ
  46. FILUS  JACEK
  47. FILUS  KRZYSZTOF
  48. FILUS  WITOLD
  49. FIRCZYK MAREK
  50. FLOREK  TOMASZ
  51. FURTOK  JAN
  52. GAJECKI  PIOTR
  53. GAJEK  MARTA
  54. GALEC ZBIGNIEW
  55. GAŁĄZKA  KRZYSZTOF
  56. GANCARCZYK  MAREK
  57. GANOBIS  GRZEGORZ
  58. GAPONIK  TADEUSZ
  59. GĄDEK  EWELINA
  60. GĄDEK WOJCIECH
  61. GEMBALA  AGATA
  62. GEMBALA  GRZEGORZ
  63. GĘDŁEK ANDRZEJ
  64. GIEMZA  ZBIGNIEW
  65. GŁODEK  BARBARA
  66. GŁODEK  JAN
  67. GŁOWNIA  JACEK
  68. GLAC STANISŁAW
  69. GOLINOWSKI  JANUSZ
  70. GRZEGORZEWSKI MAREK
  71. GOŁĄB ZYGMUNT
  72. GORGOLEWSKI WOJCIECH
  73. GORZKOWSKI  STANISŁAW
  74. GRACZYK PAWEŁ
  75. GRUSZCZYŃSKI RYSZARD
  76. GUCWA PIOTR
  77. GUJA WŁODZIMIERZ
  78. GÓRKA  PIOTR
  79. GÓRSKI  MAREK
  80. GRUSZKA  STANISŁAW
  81. GRYCZYŃSKI PIOTR
  82. HECZKO NIKODEM
  83. HERÓD  ZBIGNIEW
  84. HOTA JANUSZ
  85. HUPKA  JACEK
  86. IGŁA  LESZEK
  87. IHNATOWICZ JERZY
  88. IWASZKIEWICZ  JERZY
  89. JARNOT DANIEL
  90. JELENIEWSKI  MARIAN
  91. JELEN TOMASZ
  92. JARCZYK  PAWEŁ
  93. JAZGAR  ŁUKASZ
  94. JELEŃ  KONRAD
  95. JELEŃ  MICHAŁ
  96. JÓZEFOWICZ  TADEUSZ

 

  1. KLOSKA  ADAM
  2. KAPUSTA STANISŁAW
  3. KAŁUZIŃSKI SŁAWOMIR
  4. KAWA TOMASZ
  5. KAWA  SEBASTIAN
  6. KŁOSOWSKI  EUGENIUSZ
  7. KNOPPEK  JAN
  8. KICZMER JAN
  9. KITLIŃSKI  KRZYSZTOF
  10. KIŚCIŃSKI  WŁODZIMIERZ
  11. KOCOT  KRZYSZTOF
  12. KOREPTA  KRZYSZTOF
  13. KOWALCZYK JAROSŁAW
  14. KOZDRA  MIECZYSŁAW
  15. KRACZYŃSKI  WALDEMAR
  16. KRAMARZ  EWA
  17. KRAWCZYK  JERZY
  18. KRYNOJEWSKI  FRANCISZEK
  19. KRYSAK JACEK
  20. KRYSTKOWSKI PAWEŁ
  21. KRZYSAK  PAWEŁ
  22. KSIĄŻEK ANDRZEJ
  23. KUKIER MAREK
  24. KURCZAP  JÓZEF
  25. KUREK  LESZEK
  26. KUREK JÓZEF
  27. KORNICKI FRANCISZEK
  28. KOSOBUDZKI  ZBIGNIEW
  29. KUZIORA TADEUSZ
  30. LABUS  ADAM
  31. LAMONT DANUTA
  32. LAMONT JAROSŁAW
  33. LEWANDOWSKA  MARIA
  34. LEŚNIAK LESZEK
  35. LIPTAK  ZBIGNIEW
  36. ŁADOŚ  JÓZEF
  37. MACIĄG  MAREK
  38. MAGNUSZEWSKI MICHAŁ
  39. MAJAK WIESŁAW
  40. MAJOR  JACEK
  41. MAŁACHOWSKI MICHAŁ
  42. MANIJAK  MAGDALENA
  43. MAYER  JAMES  ANDREW
  44. MARKOWSKI PAWEŁ
  45. MARGAŃSKI EDWARD
  46. MATCZAK GRZEGORZ
  47. MATEREK  ANDRZEJ
  48. MATIJASIK  JAROSŁAW
  49. MATRAS RADOSŁAW
  50. MATUSZYK TADEUSZ
  51. MATUŁA  ANDRZEJ
  52. MAZUR ZBIGNIEW
  53. MĘTELSKI  PAWEŁ
  54. MICHALEC  MAREK
  55. MICHALIK  TADEUSZ
  56. MICHALIK  TOMASZ
  57. MIELNICKI  JERZY
  58. MIKUSEK PIOTR
  59. MIKUTEL TADEUSZ 
  60. MOCYK  JAN
  61. MROCZKOWSKI  KRZYSZTOF
  62. MURZYN STANISŁAW
  63. NELEC EDYTA
  64. NELEC JAROSŁAW
  65. NIEMCZYK  JERZY
  66. NIEMIEC  MACIEJ
  67. NIEMIEC  MARIAN
  68. NIEŚCIOR  KRZYSZTOF
  69. NOGA  WOJCIECH
  70. NOWAK  RAFAŁ
  71. NOWAKOWSKI  STANISŁAW
  72. NOWAKOWSKI PIOTR
  73. OBACZ  RYSZARD
  74. OCHABSKA  KATARZYNA
  75. OCHAL M.ZBIGNIEW
  76. OGAREK PAWEŁ
  77. OLSZEWSKI MAREK
  78. ORKISZ  MAREK
  79. ORŁOWSKI PIOTR
  80. ORZECH  CEZARY
  81. ORZECHOWSKA  EWA
  82. OŚWIECIŃSKI STANISŁAW
  83. OTMAR SABELA
  84. OZGA  JOANNA
  85. PAKUZA  ANDRZEJ
  86. PCIAK  KRZYSZTOF
  87. PALKA ADAM
  88. PALKA  PIOTR
  89. PAŁKA GRZEGORZ
  90. PAWLIK  MAREK
  91. PAWEŁEK  KRYSTYNA
  92. PASAMONIK  BEATA
  93. PCIAK  SŁAWOMIR
  94. PIĄTEK  ZBIGNIEW
  95. PIECZARA  GRZEGORZ

 

  1. PIERŚCIONEK  ANDRZEJ
  2. PIETRZYKOWSKA  AGNIESZKA
  3. PIETRASZEK ANNA TERESA
  4. PIETRZAK TOMASZ
  5. PŁANETA MIECZYSŁAW
  6. PŁYWACZYK  ŁUKASZ
  7. PNIAK  GABRIELA
  8. PNIAK  KAROL
  9. POROWSKA MAGDALENA
  10. PROSZEK CZESŁAW
  11. PRZEDPEŁSKI MAREK
  12. PRZYBYCIEŃ  JOANNA
  13. PRZYBYTEK  CZESŁAW
  14. PRZYWARA JAN
  15. PRZYWARA JÓZEF
  16. PULCHNY  KRZYSZTOF
  17. PUSTIOWSKI  TOMASZ
  18. PUSTKOWSKI  JAROSŁAW
  19. PYZALSKI – CAMPBELL  EDWARD
  20. PYZOCHA  ANDRZEJ
  21. RADKO  JÓZEF
  22. RADWAN  KRZYSZTOF s. MIECZYSŁAWA
  23. RAKOCZY EUSTACHY
  24. ROMAŃSKI DARIUSZ
  25. ROLA ROBERT
  26. RYŚ STEFANIA
  27. RUSZNIAK ZBIGNIEW
  28. SACHA  MACIEJ
  29. SALAMUCHA JERZY JAN
  30. SARATOWICZ  MARIUSZ
  31. SARNACKI  RYSZARD
  32. SAWKA  HENRYK
  33. SIDEREK DOMINIK
  34. SIENKIEWICZ  DARIUSZ
  35. SIONKOWSKI  TOMASZ
  36. SIONKOWSKI  MAREK
  37. SKINDER  ALEKSANDER
  38. SIKORA  MICHAŁ
  39. SIKORA  RYSZARD
  40. SITNIK WALDEMAR
  41. SMAJDOR  EDWARD
  42. SKARŻYŃSKI MACIEJ
  43. SKUPSKI  FRANCISZEK
  44. ŚLIWA JACEK
  45. SMUGALA TADEUSZ
  46. SPYRA CZESŁAW
  47. SUMARA  ALFRED
  48. SOBIECHOWSKI MAREK
  49. SOROWSKI  RAJMUND
  50. STACHURA -  MICHALSKI  DARIUSZ
  51. STĘBOROWSKI  MAREK
  52. STAROWICZ  JANUSZ
  53. STRANAK FILIP
  54. STONAWSKI ALOJZY
  55. STRZELCZYK ZDZISŁAW
  56. SULIK  IWONA
  57. SZABLIŃSKI SEBASTIAN
  58. SZAROWSKI MARCIN
  59. SZWARCNABEL  MICHAŁ
  60. SZOSTOK  RENATA
  61. ŚWIECHOWSKI  MIROSŁAW
  62. ŚWIERCZEK STANISŁAW
  63. SZKLARCZYK  BOGNA
  64. SZOŁTYSEK  JAROSŁAW
  65. SUSZKA TAMASZ
  66. SZYMIK  JAN
  67. TARGOSZ  PIOTR
  68. TOKARZ  ŁUKASZ
  69. TOMANIK  RYSZARD
  70. TOMASZEWSKI ARKADIUSZ
  71. TOMCZYK  JANUSZ
  72. TUSZA PIOTR 
  73. URBANIAK JAN
  74. USTYNOWICZ ADAM
  75. WALA GRZEGORZ
  76. WALCZAK PIOTR
  77. WIELGUS  KRZYSZTOF
  78. WITEK P.MIROSŁAW
  79. WALENTYNOWICZ MIECZYSŁAW
  80. WALNIK  MACIEJ.
  81. WĄSACZ  WITOLD
  82. WERSCHNER PIOTR
  83. WIECZOREK  MARIAN
  84. WĘGLOWSKI JANUSZ
  85. WIDEŁ  TOMASZ
  86. WOJTASIEWICZ  LESZEK
  87. WÓJCIK  WACAŁAW
  88. WÓJCIK  ZBIGNIEW
  89. WOLAŃSKI  JAN
  90. WOLIŃSKI  MARIUSZ
  91. WOLIŃSKI MAREK
  92. WOLKO  MARIUSZ
  93. WRÓBLEWSKI  ADAM
  94. WÓJTOWICZ JÓZEF 
  1. WYBRANIEC  PIOTR
  2. ZAGOROVA DAGMARA
  3. ZAMKA GEORGE DAWID
  4. ZALEWSKI  FRANCISZEK
  5. ZALESKI ROMUALD
  6. ZAWADZKA  SYLWIA
  7. ZĄBEK WALDEMAR
  8. ZDEBSKI  JAN
  9. ZEMŁA JAN
  10. ZEMUŁA  TADEUSZ
  11. ZIELIŃSKI JÓZEF
  12. ZIEGLER  JERZY
  13. ŻAKOWSKI  SŁAWOMIR
  14. ŻMUDKA  PIOTR
  15. ŻOŁNOWSKI  MICHAŁ
  16. ŻABICKI KRZYSZTOF
 
 
 
 
 
 

 

 
ODESZLI  Z  SZEREGÓW    „ NA  WIECZNĄ  WARTĘ  „   -    C Z E Ś Ć    I C H    P A M I Ę C I   !!!
 
 
 
 
  1. gen.bryg. pil . LUDWIK KREMPA  VM
 
JAWORZ-DUTKA RYSZARD
CZECHOWSKI  JANUSZ
ANTONI TOMICZEK
JAN  FILUS 
CZESŁAW-  GROT  GŁÓWCZYŃSKI
JÓZEF     PLOCH 
MIECZYSŁAW  STARCHURA – MICHALSKI 
ANDRZEJ   WITOSIŃSKI 
MIECZYSŁAW     SWIERKOSZ
TADEUSZ       ANDERSZ
JAWORSKI    EDWARD
KAIM  HALINA
PAWEŁ  TYRAŁA
GŁODEK  WŁADYSŁAW
STANISŁAW   CHAŁUPA
   
 
 
 
 
 
 
 
 
ARCHIWUM
ODWIEDZIŁO NAS